Przejdź do treści

Budujemy dbając o jakość i styl.

Nasze inwestycje cechuje nowoczesna i modna architektura oraz przemyślane układy. Dbamy o jakość użytych materiałów i wykonany prac.

2E Grupa Deweloperska

Wieloletnie doświadczenia na rynku nieruchomości pozwala Nam tworzyć produkty skrojone na miarę potrzeb Klienta.

Architektura Naszych projektów jest nowoczesna, dopasowana do otoczenia.

Jakość użytych materiałów oraz staranność wykonania pozwalają Naszym Klientom cieszyć się nienagannym stanem technicznym przez długie lata.

Kilka słów o Nas

Zespół 2E Grupa Deweloperska tworzą doświadczeni fachowcy z długoletnim stażem i doświadczeniem w branży. Wykonawcy i podwykonawcy są starannie dobierani pod kątem jakości i staranności wykonanych prac.

Nieustanny rozwój, podnoszenie kompetencji oraz bieżąca reakcja na nieustanne zmieniający się rynek pozwalają Nam skutecznie i z sukcesem dostarczać Klientom ciekawe produkty i rozwiązania.

Inwestuj z Nami

Szukamy inwestorów pasywnych chcących zainwestować w ciekawe i dobrze skalkulowane pod kątem finansowym projekty. Oferujemy elastyczne możliwości współpracy przy realizacji projektów i bardzo dobre zwroty z zainwestowanego kapitału. W celu omówienia możliwości i konkretów – prosimy o kontakt.

Szukamy gruntów

Nieustannie szukamy gruntów pod Nasze inwestycje. Interesują Nas działki:

  • Pod zabudowę jedno/wielorodzinną oraz turystyczną.
  • Z dostępem do drogi publicznej i mediów.
  • W dobrych lokalizacjach

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z Nami, umów się na rozmowę w biurze lub wizytę na budowie. Opowiemy Ci o Naszych Inwestycjach i pokażemy jak wygląda standard wykonania.