Masz własny serwis samochodowy? Kup oprogramowanie.

Masz własny serwis samochodowy? Kup oprogramowanie.

Nie ma znaczenia, jakiego typu działalność prowadzimy. Powinniśmy zrobić wszystko, by móc korzystać z ofert, dzięki którym prościej będzie nam wszystkim zarządzać i prościej będzie nam wszystko sprawdzać. Wyłącznie wówczas będziemy mieli pewność, że na czas wyłapiemy wszelkie błędy i będziemy w stanie im zapobiegać.

Jeśli prowadzisz swój serwis samochodowy lub inny punkt powiązany z branżą motoryzacyjną, warto skorzystać z propozycji tej firmy. Jako wiodąca marka na polu Europejskim, może pochwalić się sporym gronem wiernych klientów - programy z Integry kupił co czwarty serwis w Polsce.

pojazd - fotografia
Napisał: kroszk@
Na podstawie: http://www.flickr.com
W autoserwisach wykonuje się każdego dnia mnóstwo innych czynności, czyli takich niezwiązanych stricte z naprawą pojazdów. Zamówiony program dla warsztatu (bardzo pomocna strona, mądrze jest odwiedzić) musi uwzględniać również i takie potrzeby. Mechanicy albo sami zarządcy autoserwisu regularnie zamawiają niezbędne części i powinni wiedzieć, ile mają ich w magazynie. Dzięki właściwemu oprogramowaniu można łatwo prowadzić ewidencję online. A gdy program dla warsztatu pozwoli doradcy sporządzać faktury, śpieszący się zleceniodawcy nie będą zbyt długo czekali na istotne dowody sprzedaży. A jeżeli już rzecz o klientach, to warto nadmienić, że współczesne aplikacje w znacznym stopniu ułatwiają komunikację między konsumentami a mechanikami, przykładowo skracając czas sporządzania wyceny naprawy.

Co dokładnie polecamy?
Nie da się zaprzeczyć, że na rynku obecnie dostępnych jest naprawdę sporo różnego rodzaju programów do serwisów AGD jak ów, o którym wcześniej wspomnieliśmy. Jeśli chcesz jednakże wybrać najlepszy, oczywiście powinien zainteresować Cię między innymi program integra (pod tym adresem szybko zdobędziesz podpowiedź). To najnowszy program, który zawiera na bieżąco uaktualnianą bazę wszelkiego rodzaju urządzeń AGD. Jeżeli wykupisz pełny pakiet, wówczas będziesz miał dostęp do wszelkiego rodzaju uaktualnień, dzięki którym praktycznie przez cały czas będziesz na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi. Integra zagwarantuje Ci dostęp do praktycznie wszystkich tego typu informacji, które będą przydatne w procesie naprawy różnych urządzeń AGD.

Życzymy Ci szczęścia!
Prowadzenie swojego warsztatu samochodowego oczywiście nie jest łatwe - tym bardziej bardzo podziwiamy Cię jeżeli podjąłeś się tego zadania. Zwykle wymaga to naprawdę dużej determinacji oraz wielu ciekawych pomysłów. Jeżeli posiadasz te cechy, na pewno uda Ci się osiągnąć wyjątkowy sukces. Trzymamy za Ciebie bardzo kciuki i życzymy Ci, aby zawsze wszystko ułożyło się po Twojej myśli, klienci bywali zadowoleni, zaś pracownicy pracowali bardzo skutecznie!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-17 09:09:11