Czy posiadamy zaprogramowane hasło administratora? Hasło windows 8 każdy ma możliwość sobie ustawić

Czy posiadamy zaprogramowane hasło administratora? Hasło windows 8 każdy ma możliwość sobie ustawić

Żyjemy w erze internetu, laptopów oraz telefonów komórkowych. Najprawdopodobniej każdy człowiek przyzna, że nie wyobraża sobie życia bez tych dóbr przez dłuższy okres czasu. Nie ulega wątpliwości, iż na wakacjach, w prace czy w szkole nie mamy dwudziestoczterogodzinnego dostępu do sieci, jednak pierwszą rzeczą po powrocie do domu jednorodzinnego jest sprawdzenie nowin, poczty , a także portali społecznościowych.

migawka - sprzęt
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com
hasło administratora (tutaj) może okazać się być korzystne Czy wiemy w jaki sposób funkcjonuje hasło administratora?

Kompter - łamanie hasła
Napisał: Juhan Sonin
Na podstawie: http://www.flickr.com
hasło administratora to rzecz, bez której pomimo przeróżnych prób nie można użyć komputera. Z tego właśnie powodu powinno być ono dostatecznie skomplikowane, aby utrudnić działania hackerowi, a równocześnie wystarczająco łatwe, aby uniknąć jego zapomnienia. Niestety jeśli chodzi o funkcję zapomniałem hasła windows 7 (mój link) jej nie uwzględnia, zatem każdy kłopot tego typu powinien być naprawiony przez specjalistę. Jeżeli zatem przydarzy nam się taki wypadek, to trzeba zanieść komputer do fachowego serwisu komputerowego. Pracujący tam informatycy z pewnością znają bezpieczne i sprawdzone sposoby na to, by odzyskać hasło administratora, nie uszkadzając przy tym dysku głównego komputera. Dzięki temu odzyskamy wszystkie nasze dane i będziemy użytkować komputer jeszcze przez wiele lat.

Jak widać, forteli na złamanie hasła jest teraz ogromnie dużo, wskutek tego wybór jest niemały. Pewnie odnajdziemy sposób, który pomoże nam złamać hasło, którego zapomnieliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-15 14:52:13