February 2016 archive

February 2016 archive

Oszczędne drukowanie

Pytaniem, na które powinniśmy sobie początkowo odpowiedzieć, jest pytanie: Co to właściwie jest „dobra drukarka”? Czym musi się ona wyróżniać, żeby zasługiwać na to miano? Otóż dobra drukarka, to taka, która przy minimalnych kosztach zakupu i eksploatacji, daje nam maksymalną jakość druku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-17 15:00:59
Tagi: laser, zakup, papier, koszty

Jak usprawnić funkcjonowanie jeśli chodzi o rolnictwo? Czy są nowoczesne sposoby, żeby to zrobić?

Rolnictwo
Napisał: Fredrik Alpstedt
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie ciężko wyobrazić sobie niektóre dziedziny bez nowej generacji oprogramowania. Tak jest, bo technologia zatacza coraz szersze kręgi, czyni łatwiejszym planowanie, przeprowadzanie różnych procesów, zarządzanie pracownikami, iż trudno powrócić do starych metod, które były bardzo zajmujące, a jednocześnie zawodne. Co więcej, technologia jest tam, gdzie byśmy się tego nawet nie spodziewali, gdzie jeszcze niedawno nikt nawet o tym nie myślał - w rolnictwie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 15:19:43

Łatwy sposób na samodzielne stworzenie kina domowego - rzutnik a także głośniki

odzwierciedlenie - komputery
Napisał: EDUSPACES - przestrzenie edukacji XXI wieku
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę wielość instrumentów multimedialnych i ich różnorodność pozwala każdemu w łatwy sposób utworzyć w domu atrakcyjne miejsce przyjemności i zabawy. Coraz chętniej nabywamy konsole do gier czy kina domowego, ponieważ zamierzamy mieć rozrywkę na wyciągnięcie ręki. Przystępność tego typu produktów niezaprzeczalnie sprzyja i przygotowanie tak zwanego pokoju multimedialnego w mieszkania już nie jest czymś strasznie kosztownym. W nadzwyczaj prosty sposób można zorganizować kino domowe nawet ogromnie małym nakładem gotówki. Wielokrotnie wystarczą urządzenia sprzed lat, o których często zapominamy, a które mogą nadać genialny nastrój każdemu wieczorowi. Tyczy się to szczególnie takich sprzętów jak projektory bądź adaptery, jakie większość ludzi pamięta z czasów młodości, lub kompletnie nie kojarzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-02-12 15:15:43